Nábytek Helcel

4 předvánoční tipy, jak vylepšit svůj domov!

Každý rok nestíháte a každý rok si slibujete, že to ten příští bude lepší, abyste bez problémů stihli uklidit? Jděte na to od lesa a tentokrát si dejte čas na to, abyste svůj domov vymazlili k vlastní spokojenosti.

 

Hned jak otevřete dveře…

Ještě předtím, než vy nebo vaše návštěva uvidíte interiér bytu či domu, budete vnímat vůně. První dojem udělá hodně a vůně navíc dokážou doladit příjemnou atmosféru pečlivě uklizeného domu či bytu. Vonné svíčky nebo vůně do zásuvky by tedy měly být samozřejmostí.

Kuchyň a jídelna

Kromě čistoty a funkčního vybavení stačí pár doplňků. Nezapomeňte, že v některých případech méně, znamená více. Zamyslete se tedy nad prostíráním jídelního stolu v kombinaci s jemnými dekorativními předměty – například v podobě oříšků, malé misky s ovocem a svíčky. Můžete se také pustit do výzdoby jídelních židlí, a to například za pomoci stužek.

Extra tip: pokud plánujete jídelní kout zcela vyměnit, inspirujte se jídelními sety na e-shopu Nabytek-helcel.cz!

Dostatek světla

Centrem všeho dění bude bezesporu obývací pokoj. Právě tam se nabízí prostor pro vylepšení. Vyměňte zastaralá světla za nová nebo je ozdobte vánočními girlandami a vánoční pohádka přijde až k vám domů.

Textilie

Vydejte se nakupovat a slaďte do jednoho stylu i nábytek. Pořiďte přehozy na gauč a povlaky na polštáře buď s vánoční tématikou, případně jednobarevné, které opticky zvětší prostor. Pokud máte možnost a prostor pro další výzdobu, nezapomeňte také na dekorativní kameny a svíčky.

Tak co, stihnete letos vše, co jste si již před Vánoci předsevzali?