Tajemství mladistvého vzhledu? Přirozené výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

vzhled

Udržet si přirozeně mladistvý vzhled je snem každého z nás. Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou dokáží pleti navrátit pružnost a také obnovit ztracený objem a pevnost rysů obličeje.

Co je kyselina hyaluronová a jaké jsou její účinky

Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharide, který má až zázračné účinky na hydrataci pokožky, zlepšuje její pružnost a napětí. Tato látka je přirozeně přítomna v našem těle, avšak s postupem času se její hladina v kůži snižuje. To má za následek suchou a křehčí pleť spolu se vznikem drobných vrásek. Více zde

Důležitými strukturami obličeje jsou tukové "polštářky", zvláště v oblasti tváří a brady. Tyto "polštářky" definují rysy obličeje a dodávají obličeji individuální vzhled. S věkem rovněž dochází k jejich úbytku a současně ke ztrátě objemu tváří, propadu nosoretních rýh a ústních koutků.

Výplně obsahující kyselinu hyaluronovou jsou ideálním řešením, které obnoví ztracený objem tváří, vyhladí nosoretní rýhy a vrátí tak ztracenou mladistvost. Navíc kyselina hyaluronová zajišťuje hydrataci pokožky a udržuje její pružnost.

V pražské klinice BcD Clinic, kde provádějí výplně kyselinou hyaluronovou, mají výborné zkušenosti s efektem po aplikaci výplní, kdy dochází ke zjemnění tvaru obličeje, se zachováním přirozeného výrazu. Zákrok dodá současně odpočatý vzhled spolu s návratem mladistvých tváří.

Partie vhodné pro využití výplní vrásek

Aplikace kyseliny hyaluronové se hodí zejména pro:

  • vyplnění kruhů pod očima,
  • zpevnění kontur a úpravu tvaru rtů,
  • navrácení objemu propadlým tvářím,
  • vyhlazení vrásek tvořících se nad horním rtem,
  • vyplnění hlubokých nosoretních rýh,
  • pozvednutí povislých koutků.

tajemstvi mladistveho vzhledu 1

Jak dlouho odstranění vrásek pomocí výplní vydrží

Při využití kyseliny hyaluronové k odstranění vrásek na čele, nad horním rtem, kolem úst nebo kolem očí je účinek viditelný přímo po aplikaci gelu pod vrásku, protože vráska je okamžitě vyplněna. Vrásky jsou už po první injekci výrazně menší. Také při využití výplní do oblasti propadlých tváří je liftingový účinek okamžitý.

Efekt odstranění vrásek kyselinou hyaluronovou je účinný přibližně 6 - 9 měsíců. Vždy ale záleží na konkrétním typu pokožky, na partii, kde se výplň provádí i na množství výplně a technice provedení aplikace. Při opakovaném provedení zákroku se efekt prodlužuje neboť 20 % výplně v pokožce zůstává.

Další metody odstranění vrásek ZDE.