Svatební šaty: Koupit nebo půjčit?

šaty

Svatební den je bezesporu jedním z nejdůležitějších a nejkrásnějších okamžiků v životě každé nevěsty. S přípravou svatby však přichází i otázka: koupit si vlastní svatební šaty nebo si je raději půjčit? Obě možnosti mají své výhody a každá nevěsta by měla zvážit, co nejlépe vyhovuje jejím představám, rozpočtu a potřebám.

Pokud právě stojíte před rozhodnutím, jestli si svatební šaty koupit nebo raději půjčit, projděte si výhody jednotlivých variant. Uvidíte, která možnost se vám bude zdát jako ta nejlepší a podle toho se můžete rozhodnout.

Koupené svatební šaty: Trvalá památka na výjimečný den

Není nad moment, kdy obléknete vlastní svatební šaty vonící novotou a víte, že jsou jen pro vás a váš den D.

Při koupi si můžete vybrat jakýkoliv model svatebních šatů, který je objednán rovnou ve vaší velikosti a vy tak máte neomezené možnosti výběru. Při koupi svatebních šatů si můžete nechat šaty upravit na míru vašim představám a postavě. Takové šaty budou perfektně sedět a podtrhnou vaši krásu. Například spodní lem šatů není nutné jen zakládat (jako v případě půjčení), ale přímo zastřihnout na délku podle střevíčků, které na svatbu obujete.

Pokud si šaty na svatbu zakoupíte, nemusíte se trápit obavami o poškození, či znečištění šatů, neboť slouží jen vám a svatební salon vám je, v případě znečištění, po svatbě vyčistí.

Svatební šaty jsou nejen nádhernou vzpomínkou, ale mohou se stát i rodinným dědictvím či dárkem pro vaše potomstvo. Vybrat si vlastní svatební šaty je jedinečným zážitkem, který si můžete užít s rodinou nebo nejbližšími přáteli.

svatebni saty 1

Půjčené svatební šaty: Elegance za výhodnou cenu

Půjčovna svatebních šatů nabízí široký výběr stylů a designů, takže si můžete vybrat šaty na svatbu přesně podle svého vkusu. Půjčení svatebních šatů může být cenově výhodnější než koupě nových šatů, což může ulevit vašemu svatebnímu rozpočtu.

Pokud zvolíte variantu zapůjčení svatebních šatů, nemusíte řešit, co s šaty provedete po svatbě. Stačí je vrátit do půjčovny.

Pomoci v rozhodování může návštěva prodejny a půjčovny svatebních šatů

Na prodej svatebních šatů se zaměřují specializované svatební salony. Jejich personál má zkušenosti s mnoha nevěstami a většinou dokáže rychle odhadnout, zda by pro vás bylo lepší zapůjčení nebo zakoupení šatů na svatbu. Svatební domy Nuance Praha a Plzeň, kde najdete značkové svatební šaty od předních značek Pronovias, Rosa Clará, Marchesa nebo Vera Wang, jsou koncipovány pro prodej i půjčení svatebních šatů. Můžete se tedy rozhodnout až na místě, jaká varianta by vám více vyhovovala.

Ať už se rozhodnete pro koupi nebo půjčení svatebních šatů, důležité je, abyste se v nich cítila jako princezna. Svatební den je váš den a zasloužíte si mít na sobě šaty, ve kterých budete zářit.

Náš tip: Prohlédněte si novou kolekci svatebních šatů od barcelonské firmy Pronovias, která patří k nejznámějším výrobcům svatebních šatů a její krásné návrhy oblékla nejedna známá osobnost. Ochutnávka z nové kolekce ZDE.