Kabelky BREE - to je léto plné barev

Kabelky BREE

Německá značka kožených, ručně vyráběných tašek Bree představuje limitovanou edici Limoges inspirovanou hravou elegancí pařížského Montmartru v nových trendy barvách jaro / léto 2016 (oranžová, světle modrá, černá, světlá lila a slonová kost).

Hobo tašky, psaníčka a peněženky Limoges s ozdobným reliéfním lisem rozzáří každý outfit, kromě výrazných barev osloví i praktickým zpracováním a uspořádáním vnitřku. Kabelky kolekce Limoges mají odnímatelný a nastavitelný ¾ ramenní popruh, zavírání na zip, několik různých kapes na mobil, karty a další potřebné věci, hobo tašky jsou vybaveny i velkou otevřenou kapsou, poutky na tužky i klíčenkou.

Tašky BREE pro ženy a muže, ručně vyráběné, s tradicí 45 let, kvalita bez kompromisů, dokonalé zpracování, funkčnost a jednoduchý nadčasový design – tak by se dala značka BREE, která právě vstupuje na český trh, jednoduše charakterizovat.

Společnost BREE má své kořeny v Berlíně, a proto je úzce propojena s jeho kreativní scénou a je jeho nedílnou součástí. Důkazem toho je partnerství na prestižní módní události Mercedes-Benz Fashion Week Berlin, které trvá již 6 let. Každou sezónu exkluzivně navrhuje limitovanou edici dárkových tašek „Gift-Bag“, které se pro berlínské módní specialisty staly skutečným sběratelským kouskem.

Tašky od německé rodinné firmy BREE se pro každého stanou partnerem na celý život. Vyznačují se nadčasovou elegancí, detailně promyšleným designem a dokonalou mistrovskou propracovaností.