Trendy účesy

Trendy účesy

Pro trendy účes není až tak důležitá délka vlasů, jako samotné provedení a jejich barva. Pokud chcete být okouzlující, vsaďte na jednoduchost. Účes může vypadat složitě, ale je v podstatě velmi snadný, jen vás klame. Vyčesat drdol si zvládne každá z nás a nemusí k tomu mít ani ty nejšikovnější ruce pod sluncem! Stačí mít jen kreativního ducha a inspiraci.

Svoboda ve vlasových trendech

Ač moderna, tak na vaší volbě. Místo toho, abychom se drželi pravidel, jako tomu bylo v dřívějších dobách „ostříhání podle kastrolu“, mají nové účesy daleko více mnohem osobitějších a rafinovanějších střihů a účesů. Nemusíte se spoléhat jen na jeden moderní proud, najít se jich dá vskutku více, než dost. Ať už to jsou účesy tzv. ukázněné, kdy nesmí přečuhovat ani vlásek, jsou tu i účesy mnohem rozevlátější a volně svázané.

Záleží na vás, zda chcete vypadat jako madam z futuristické doby s uhlazeným účesem nebo rozevlátá víla Amálka. Každý účes má něco do sebe a v každém se dá vyhledat to pozitivní.

Žhavou novinkou jsou účesy zaplétané do podoby sítě. Na první pohled vypadají dost komplikovaně, ale nejsou. Jsou založeny na jednoduchém drhání uzlíků. Jen si při této metodě dejte pozor, ať si nezničíte vlasy. Po takovém účesu si vaše vlasy zaslouží mimořádnou vlasovou péči.

Fenomén pro příštích pár měsíců zní jasně

Vlasy by měly mít objem, určitou formu a geometrii. Důležité je zachovat jejich pohyb, což si vlastně žádají i dané účesy. I když vlasy nagelované k hlavě, může tu být jedna načechraná vlna, která naoko působí jako živý tekoucí pramen vody. O co tu vlastně jde? Zachovat živost a hravost!

Co se týče barvy vlasů o slovo se hlásí zvláštní odstín zvaný „bronde“. Je něco mezi hnědou a blond, i proto je lepší nechat si tuto barvu namíchat v kadeřnickém salónu, když o ní projevíte zájem.

A ženy s přirozeně hnědými vlasy, které byly na dovolené u moře i na podzim, mohou těžit z vyšisovaných vlasů od slunce ještě pár měsíců i teď. To je také šik!

Volba účesu koresponduje s vaší povahou

Každá žena není předurčena k tomu, že bude nosit vyčesaný drdol na temeni hlavy. Sice vynikne šíje, ale zase se může projevit jakákoliv nedokonalost, např. kulatý tvar obličeje. Každý drdol tak nemusí splnit naše očekávání a ač nejmodernější trend, v novém účesu se vůbec necítíme dobře.

Přikloňte se k variantě, která vám sedne. Třeba zrovna jste romantička, která uvítá volně spletený cop před uhlazeným „wet efektem“ francouzské elegance. A když vám nesedí ani lesk, tak si ho na hlavu nedávejte a prostě si zvolte účes, který se líbí vám.