Tučné krémy na zimu od dieNikolai

krém

Kosmetická péče v zimním období si žádá výživné krémy, které pleť dostatečně ochrání před extrémními mrazy a dodají tolik potřebné a pokožce přirozené lipidy. Rakouská biodynamická značka dieNikolai sází na zcela lokální výrobu, exotické suroviny nahrazuje vlastní biodynamickou produkcí. Arganový olej je nahrazen olejem z hroznových jader, bambucké máslo pak například tučnou smetanou či ghí máslem.

 

Vyživující pleťový krém dieNikolai – Šafránové pohlazení

Vyživující pleťový krém se zklidňující vůní šafránu je určen zejména pro suchou a velmi suchou pleť. Obsažené přírodní látky, smetana a ghí, pleť zvlhčují a podporují její rychlou regeneraci:

- smetana a Ghí máslo jemně zvlhčují a vyživují pokožku

- olej z hroznových jader ošetřuje pokožku a podporuje její regeneraci

- výluh z lipového květu a šafrán zvlhčují a zklidňují pokožku

Vyživující pleťový krém dieNikolai – Výběr ze stříbrných hroznů

Vyživující pleťový krém se zvýšeným obsahem oleje z hroznových jader a dalších vzácných olejů (např. olej ze santalového dřeva) intenzivně pomáhá chránit, vyživovat a regenerovat všechny typy pleti. Pomáhá pokožce obnovit vyváženost a zářivost.

- obsažené rostlinné oleje vyživují náročnou pleť a dodávají jí pružnost

- výluh z hroznových slupek zvlhčuje a posiluje pokožku

- včelí vosk rozjasňuje a ochraňuje pokožku

Denní pleťový krém dieNikolai – Ranní sběr hroznů

Výjimečné složení denního krému dieNikolai s olejem z hroznových jader, ghí, oleje z meruňkových jader a dalšími aktivními antioxidanty maximálně vyživuje denně namáhanou pokožku a poskytuje jí potřebné lipidy pro zachování vitality a pružnosti. Krém je vhodný pro extra suchou a zralou pleť.

- ghí máslo intenzivně vyživuje pokožku

- obsažené rostlinné oleje posilují a ošetřují pokožku

- výluh ze slupek hroznů zvlhčuje a posiluje pokožku

Hydratační pleťový krém dieNikolai – Šafránové osvěžení

Osvěžující, hydratační pleťový krém dieNikolai se zklidňujícím výtažkem ze šafránu byl vyvinut speciálně pro pleť se sklonem k podráždění.

- smetana a šafrán jemně zvlhčují a matují pokožku

- olej z hroznových jader udržuje vlhkost pokožky a posiluje ji

- výluh z lipového květu zklidňuje a hydratuje pokožku

Co je to biodynamické zemědělství?

Biodynamické zemědělství stojí na antropozofické filozofii doktora Rudolfa Steinera, jehož učení respektuje veškeré cykly přírody, sbírá byliny jen v období, kdy mají největší sílu, odmítá škodlivá hnojiva a využívá znalostí jednotlivých rostlin a jejich účinků tak, aby sklizeň ochránilo před škůdci. Důležitou a nedílnou roli zde hraje živočišný svět starající se o okysličenou půdu, která je zdrojem zdraví a živin. Ty pak působí ve výsledném produktu na naši pleť.