škola

Do školy už za chvíli

I když jsou prázdniny stále ještě v plném proudu, začátek školního roku už se nezadržitelně blíží. V obchodech už se pomalu objevuje akční nabídka temper, sešitů a obalů, ale vy hledáte, jak nakoupit všechno, co budou děti potřebovat na sebe, protože jako každé léto zase vyrostly. A že toho není málo, oblečení do školy, pro sport, volný čas, a to vše hned v několika variantách, protože každé dítě dokáže ušpinit libovolně velké množství oblečení v rekordním čase.

Rychlost, s jakou se dětské oblečení zmenšuje s tím, jak děti rostou, vede k úvaze, zda se vyplatí kupovat stále nové a nové. Maminky si oblečení mezi sebou předávají, ale ne vždy dostanete od kamarádek vše potřebné. Přesto nemusí každý školní rok začínat obrovskými výdaji za oblečení. Hodně se dá ušetřit třeba nákupem oblečení v second handu. Pokud si potrpíte na značky, můžete i tak ušetřit, pokud si zvolíte outlet. Ostatně, jen úplný snob vyžaduje pro školní děti značkové oblečení z posledních kolekcí. Naprostá většina rodin si takový luxus dovolit nemůže.

Hodně maminek miluje takzvané hrabárny. To jsou obchody, kde ceny za kus začínají na několika desítkách korun a postupně se ještě snižují. Trička, tepláky, mikiny a další textil tak lze pořídit skutečně velmi levně. Nabídka dětského zboží je ale také v dobrých second handech a outletech. Ale vybrat si v klidu, třeba když děti večer usnou, můžete i doma. Stačí navštívit secondhandový e-shop.

Všechny zmíněné varianty prodeje jsou k dispozici v rámci sítě prodejen Bellitex, která patří v oboru oblečení za výhodné ceny k největším a nejpopulárnějším u nás. Kamenných prodejen má firma skoro čtyřicet v devíti krajích a Praze a k tomu i 20 hrabáren. Bellitex má také vlastní e-shop, včetně dětského sortimentu, který je jak v kamenných prodejnách, tak v e-shopu pravidelně doplňován, takže nabídka je stále široká. Najdete zde oblečení pro kojence, předškolní i školní děti i dospívající mládež, a to včetně známých světových značek.