dveře

Pohrajte si s bydlením - Interiérové dveře Porta Doors 5x jinak

Výrobce interiérových dveří, značka Porta Doors, se snaží svým zákazníkům vyjít vstříc a nabízet dveře do interiéru, které si budou rozumět jak s moderním stylem domácností, tak i s klasickými interiéry.

Podívejte se na výběr pěti různých provedení interiérových dveří Porta Doors a nechte pracovat svou fantazii. Které dveře z výběru by se hodily do vašeho interiéru? A jakou variantu dveří byste raději zvolili - klasické dveře plné, designové prosklené, standard v podobě dveří jednokřídlých nebo dvoukřídlé interiérové dveře ideální pro větší dveřní otvory?

1) Decentní šedé interiérové dveře Porta Harmony

Interiérové dveře v šedé barvě mají jednu velkou přednost - nestanou se dominantou místnosti, ale naopak budou jemnou součástí interiéru. Dveře Porta Harmony v distingovaně šedém odstínu mohou zdobit nadčasový interiér laděný do chladnějších tónů nebo je můžete využít při rekonstrukci staršího venkovského bydlení. Díky možnosti výběru různých variant prosklení se dá pohrát s propustností světla mezi jednotlivými místnostmi. Interiérové dveře prosklené umožní vpustit světlo tam, kde je ho málo, a naopak interiérové dveře plné dokáží zachovat soukromí v místech, kde je to vhodné.

pohrajte si s bydlenim 1

2) Interiérové dveře Porta Level - klasické dřevo v nestandardním provedení

Přírodní odstín dřeva patří mezi nejoblíbenější dekory, protože dokáže navodit příjemnou domácí atmosféru. Krásnou kresbu dřeva nabízejí interiérové dveře Porta Doors Level, ale to není vše, co vás u těchto dveřních křídel nadchne. Výjimečný je vzhled dveří, kdy různé varianty dělení plochy nabízí unikátní volbu pro každou místnost. Vše si tak můžete nastylovat podle sebe. V kolekci Level dominují interiérové dveře v dekoru dub a ořech.

pohrajte si s bydlenim 2

3) Jedinečné černé dveře Porta Line

Černé interiérové dveře Porta Doors Porta Line jsou extravagantní a nepřehlédnutelné, ale zároveň vysoce luxusní a moderní. S černými dveřmi bude mít prostor opravdu nevšední charakter. Aby byla tato dveřní křídla skutečným skvostem, jsou doplněna hliníkovými intarsiemi o šířce 6 mm, jejichž rozvržení si můžete zvolit podle vlastního vkusu - v nabídce InDveře je k dispozici hned 7 různých provedení.

pohrajte si s bydlenim 3

4) Bílé interiérové dveře Porta Focus jako nadčasová klasika

Krása bílé barvy je zažitá už celá desetiletí a ani v budoucnu se nic nezmění na tom, že bílé interiérové dveře jsou univerzální, ale zároveň elegantní volbou pro jakýkoli interiér. Proto i v nabídce značky Porta Doors najdete dveře v bílém provedení. Porta Focus jsou dveřní křídla s plnou plochou a jemnými proužky v několika variantách. Bílá barva je ideální jak pro interiérové dveře otočné, tak pro posuvné dveře na stěnu nebo do pouzdra.

pohrajte si s bydlenim 4

5) Krása stylu a kombinace barev - Interiérové dveře Porta Doors Koncept

Víte, že chcete dveře v jednotném vzhledu, ale v různých odstínech dřeva? Přesně pro vás jsou přichystány dveře Porta Koncept, které nabízejí dveřní křídla s mnoha možnostmi prosklení ve formě drobných proužků, u kterých si můžete vybrat, kolik jich bude prosklených a kolik plných. V případě barev si lze dveře nakombinovat jak ze světle krémových odstínů dřeva, přes středně hnědý dekor až po dveře v tmavě hnědém provedení.

pohrajte si s bydlenim 5

Které dveře značky porta Doors vás oslovily? Vybrali jste si z této nabídky nebo byste raději zašli do vzorkovny dveří a prohlédli si je naživo? To už necháme na vás.

Mohlo by Vás zajímat: Nechte se inspirovat - 3 stylové interiéry s plovoucí vinylovou podlahou