Podlahové lišty jsou bonusem pro podlahovou krytinu

Podlahové lišty jsou bonusem pro podlahovou krytinu
Podlahové lišty jsou bonusem pro podlahovou krytinu

Sortiment podlahových lišt zahrnuje široké spektrum produktů, které potřebují nejen profesionální podlaháři, ale i amatérští kutilové, kteří si pokládají nejrůznější podlahovou krytinu svépomocí.

Nejsou to však pouze podlahové lišty, ale i další podobné výrobky, které usnadňují práci, ohraničují plochy, zakončují okraje atd.

Jedná se například o různé přechodové lišty a profily, schodové hrany, profily pro koberce, kovové profily pro ruční tvarování, soklové profily a lišty a celou řadu dalších lišt a profilů. Rovněž materiál těchto výrobků je rozmanitý. Jedná se o kov, nerez, plast a jiné, ale také o různé stavební profily a doplňky, vanové profily, dilatace atd.

Kdo je dodavatelem

Dodavatelem podlahových lišt, profilů a dalšího podobného materiálu je firma PROFIL Team s.r.o., která je již od roku 2003 spolehlivým partnerem jak pro velkoobchodní dodávky lišt a profilů, tak pro běžné spotřebitele. Sortiment firmy tvoří výrobky pocházející od renomovaných evropských výrobců. Veškeré lišty a profily se vyznačují vysokou kvalitou a potřebnými užitnými vlastnostmi.
Od září r. 2008 firma otevřela svou velkoobchodní i maloobchodní prodejnu v Praze v Poděbradské ulici – v areálu Tesla a.s. Zákazníci z řad právnických i fyzických osob, živnostníci a řemeslníci si tak mohou vybírat ze širokého sortimentu výrobků, potřebných k dokončování různých staveb, interiérů, podlah, podlahlových krytin, obkladů či dlažeb.

Nabídka firmy

Široký sortiment je průběžně doplňován i o novinky v tomto oboru. Bohatě zásobený sklad umožňuje realizovat objednávky a dodávky zboží do 24 hodin. Urgentní zásilky vyřizuje firma vlastními dopravními prostředky. Krédem firmy je individuální přístup k potřebám každého zákazníka. Netradiční je bezplatný pronájem prodejních stojanů, celorepubliková síť obchodních partnerů, kteří nabízejí celý sortiment firmy a také školící a poradenská činnost.

Zajímavé doplňky

Sortiment podlahových lišt a profilů obohacuje firma o zajímavé novinky. Jednou z nich jsou například samolepící filcové, korkové a gumové podložky určené k podlepení nohou nábytku. Mají za účel zabránit poškození podlahy a ulehčit manipulaci s nábytkem. Domácí kutilové ocení například spojovací a přechodové kobercové profily z hliníku, které se přivrtají nebo přilepí pomocí samolepící vrstvy. Dokonale tak ukryjí spoje mezi koberci nebo spolehlivě připevní jeho okraje k podlaze a zabrání zvedání koberce i možnému úrazu hrozícímu při zakopnutí o zvednutý okraj koberce.

Podlahové lišty jsou bonusem pro podlahovou krytinu

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit