Přes polovinu Čechů nakupuje nábytek alespoň jednou ročně

Obývací pokoj
Přes polovinu Čechů nakupuje nábytek alespoň jednou ročně

Z nejnovějších průzkumu trhu vyplývá, že nábytek nakupuje minimálně jednou ročně 55 procent Čechů. Většina českých zákazníků za nábytek ročně utratí částku do 20 tisíc korun.

Průzkum trhu

Podle průzkumu společnosti MT nábytek, si třetina Čechů nový nábytek pořizuje jednou ročně. Dvakrát do roka nakupuje sedmnáct procent dotázaných. Pět procent uvedlo, že nový nábytek pořizují jednou za měsíc. Skoro 45 % Čechů v nakupuje méně než jednou za rok. Přibližně 70 % tuzemských zákazníků utratí za nové vybavení ročně méně než 20 tisíc korun. Více než 30 tisíc korun investuje 15 % dotazovaných respondentů.

Přibližně 51 % respondentů nakupuje nejčastěji nábytek do obývacího pokoje, do koupelny nebo pracovny 6 %

Průzkumu MT nábytku se zúčastnilo 593 respondentů a uskutečnil se mezi v období 20. a 23. 4. 2016 na mezinárodním nábytkářském veletrhu Mobitex v Brně.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Bydlení

Poradna

Odvěkým problémem, který nám naprosto jasně nevyřešil ani nový občanský zákoník, je reklamace zboží. Dualita, která vždy existovala a stále...

Zdá se vám, že reklamace není žádná věda? Není se čemu divit, reklamace je v dnešní době celkem běžnou záležitostí. Otázkou však je, zdali je...

Připálené hrnce, špína a mastnota nejsou problém. Návod jak snadno a levně vyčistit připálené hrnce bez použití neúčinných prostředků z obchodu.