Kamila Nývltová se nezastaví

Kamila Nývltová fotí kalendář
Kamila Nývltová se nezastaví

Zpěvačka Kamila Nývltová je v poslední době v jednom kole a výsledky jsou vidět. Natáčí videoklip, fotí kalendář, její duet s Olgou Lounovou přesáhl půl milionu zhlédnutí na YouTube. Slyšet ji můžete i v oblíbené show na Frekvenci 1.

Kamila se rozhodně nestihne nudit. Letos vyvrcholil již 11. ročník pěvecké soutěže „Česko zpívá“, jehož je patronkou. Pomáhá tak mladým a talentovaným zpěvákům získat šanci na rozjezd kariéry. V dubnu představila nový videoklip k duetu s Olgou Lounovou „Kilo sem, kilo tam“, text i hudba pochází z dílny Olgy Lounové. Klip má velmi pozitivní odezvy, přes půl milionu zhlédnutí a sama Kamila ho představila na TV Óčko.

V květnu se zpěvačka pustila do dalšího videoklipu, tentokrát k písni „Příběh“. Tuto píseň pro ni složil Pepa Vojtek a text napsala autorka hitu „Boky jako skříň“ Patricie. Kamila rovnou s videoklipem spojila i focení nového kalendáře pro rok 2018 a pobyt v egyptském městě Marsá Alam se skutečně nedá nazvat dovolenou.

nyvltova ve studiu

Do toho ještě stíhá vystupovat. Vidět ji můžete třeba v plzeňské HM Aréně v rámci Kleopatra TOUR nebo na libereckém Tulifestu. „Je toho v poslední době opravdu hodně, ale já to mám takhle ráda. Nedovedu si představit, že bych jen tak seděla s rukama v klíně. Teď se moc těším na křest videoklipu a jeho zveřejnění. Pěkně jsem se při natáčení zapotila, tak doufám, že se bude líbit!“ směje se Kamila.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit