Partneři

Partneři

Další magazíny s tématy pro ženy

Pravá super kočka se cítí spokojeně, je sebevědomá a krásná uvnitř jako internetový magazín superkočka.cz, který je pro všechny ženy, které se mají rády. Superkočka.cz má pro vás články o zdravé výživě, zdravém životním stylu i kráse.

Čerpejte výhody, získejte užitečné rady a tipy, které ocení vaše rodina, přátelé a především vy sama! Na magazínu clubžena.cz si užijete články i diskuzní fóra na aktuální témata, tipy na výlety, jednoduché recepty i návody na to, jak žít zdravě.

Internetový magazín pro ženy životmoderníženy.cz ví, po čem ženy touží, a proto přináší pravidelnou porci novinek na téma bydlení, krása, rodina, zdraví a společnost.

Toužíte po změně? Poradíme vám, jak na to s magazínem novážena.cz. Lifestylový magazín pro ženy, které baví sledovat trendy, zkoušet nové věci, užívat si život na plno, zdravě jíst i  moderně bydlet. 

 

Magazíny s tématy pro muže

S magazínem chlapark.cz vám neunikne žádná technologická novinka, zvládnete hravě módu a objevujte nevyřešené záhady, které trápí vědce po celém světě.

Zajímá vás život české společnosti, trendy v moderní gastronomii a kvalitní kulturní zážitky? Pak sledujte stylový internetový magazín bon-ton.cz, který přináší pravidelnou dávku lifestylových novinek.

 

Lifestylové magazíny

Pravidelnou porci zábavy a článků o životním stylu vám přináší inMagazín.cz již od roku 2006. Internetový portál se stovkami článků ze všech zákoutí života pro muže i ženy, kteří mají rádi přehled, o aktuálních trendech a tématech. Recenze knižních novinek, soutěže či databáze ověřených firem a spoustu dalšího najdete na stránkách inMagazín.cz.

Elektronický magazín pro všechny, kteří hledají inspiraci pro volný čas, aktivity, rodinu, kulturu, módu, krásu, bydlení i zdravý životní styl, je lifestylový inspirit.cz.

Internetový magazín lékárna-nazeleno.cz má pro vás spoustu rad a tipů pro udržení zdravého a vitálního těla. Dočtete se o zdravém životním stylu, co jíst, ale také jak zdravě bydlet. Nezapoměňte, že klíčem k dlouhověkosti je zdravé tělo a zdravý duch!

Magazín zdravíazelenina.cz je pro všechy z vás, kterým záleží na tom, co jí. Poradíme vám skvělé chutné a především zdravé recepty, poznáte podrobněji účinky ovoce a zeleniny na zdraví, seznámíte se s léčivkami i přírodní medicínou, ale také s použitím bylinek v kuchyni. 

Nenechte si ujít trendy v módě, články o bydlení a stylu, lahodný recept nebo rady a tipy na dovolenou a cestování. Horké lifestylové novinky ze společnosti i články o zdravém životním stylu přináší zstyl.cz.

Budeme k vám upřímní a řekneme vám pravdu o všem, co se týká cestování, zážitků, záhad, moderní kuchyně i hobby témat na nezávislém on-line magazínu pravdu.cz.

Klika1.cz je internetový magazín pro muže i ženy, kteří mají smysl pro humor a ví, že s úsměvem jde všechno líp. Přinášíme vám lifestylové články plné humoru, hlášky, kvízy a citáty.

Slušnou zábavu pro dlouhé chvíle pro vás má internetový magazín jamala.cz. Zajímají vás tuzemské novinky nebo novinky ze světa? Na jamala.cz nemusíte volit mezi jedním nebo druhým, máme pro vás spoustu lifestylových, zábavných článků, inspiraci pro bydlení i cestování.

Magazíny o nakupování a úsporách

Hledáte rezervy ve svém rozpočtu? Na internetovém magazínu jáušetřím.cz najdete skvělé tipy a rady, jak uspořit za energie, bydlení, ale i cestování.

Myslete na rodinnou kasu a naučte se nakupovat chytře. Poradíme vám, jak-nakupovat.cz módu, jak zařídit ekonomicky bydlení, jak se vybavit na sport i kam za odpočinkem.

Recenzujte s námi, protože na recenzujeme.eu najdete kromě odborných recenzí i uživatelské recenze a hodnocení produktů, žhavých filmových novinek, elektroniky i všeho, čeho se týká cestování. Ohodnoťte třeba místa, která máte rádi i ta, kterým byste se raději vyhli v magazínu recenzujeme.eu.

Novinky v mobilních technologiích, hi-tech vychytávky, ale recenze mobilních aplikací a technologií od odborníků i běžných uživatelů si prohlédněte na mobilstory.cz.

Magazíny o cestování

Vydejte se s česká-zoo.cz do zoologických zahrad, lesnických zookoutků, na safari nebo do akvária v Čechách a na Moravě. Přidejte komentář, tipy anebo hodnocení navštívených míst.

Kam se vydáte letos? Inspirujte se na cestovníserver.cz krásami Čech, Moravy i exotickými místy po celém světě! U nás najdete tipy na jednodenní výlety po okolí, ale tipy na delší aktivní cestování. Nezapomeňte prostudovat rady a tipy cestovatelů, které vám ušetří spoustu námahy a nervů na cestách.

Vydej se do rájrelaxu.cz a odpočiň si od stresu a každodenních povinností s články o bydlení, cestování, zajímavostech a zábavě. Inspiruj se na internetovém magazínu rájrelaxu.cz.

Nezávislý zážitkový magazín neverland.cz je místem, kde se fantazie mění v realitu. Neverland.cz je plný cestovatelských tipů, tipů na zážitky, informací o nejlepších festivalech v okolí. Neverland.cz je fantastický.

 

Magazíny o bydlení

S internetovým magazínem eubydlení.eu se jednoduše připravíte na přestavbu bytu, rekonstrukci nebo stavbu domu. Načerpejte inspiraci z trendů evropského bydlení.

Nezávislý internetový portál o bydlení JakBydlet.cz je tu pro vás již od roku 2003 se stovkami článků o bydlení a dalších příbuzných tématech. Vyberte si téma, které vás právě zajímá nebo dodavatele z databáze prověřených firem v oblasti stavebnictví.

Zmodernizujte svůj dům či byt s bydleti.cz. Magazín o bydlení, který poradí s bydlením, zahrádkou i s úsporami. Pravidelně vám přináším rady a tipy odborníků a specialistů, ale i těch, pro které je bydlení koníček.

 

Speciální servery, portály a magazíny

Monitorujeme za vás celý internet, abychom na novinkovník.cz šetřili váš čas! Všechny aktuální zprávy, nejnovější články a nejčtenější blogy na jednom místě.

Neustálý přehled o čerstvých zprávách, aktualitách, nejčtenějších článcích z magazínů, blogů, portálů a dalších míst, vám přináší novinydnes.sk.

 

Inzertní servery

Reality, auto-moto, brigády, spolubydlení, nábytek, oblečení a další super věci inzeruj 365 dní v roce, celý rok zdarma! Nakupujte, vyměňujte a prodávajte na inzerce365.cz

Poznej někoho, kdo bude mít stejné zájmy jako ty. Na hledejpartaka.cz najdeš přátelé na různé sportovní aktivity, kulturu i na spolubydlení.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit