Džínová inspirace na festivaly

Festivalová móda
Džínová inspirace na festivaly

Ačkoliv počasí je stále nevyzpytatelné, festivalová sezóna byla zahájena. Za nejstylovější festival hudby a umění je považována kalifornská Coachella, která tradičně hostí tisíce diváků i celebrit a jedna party střídá druhou. Dříve festival hudby, dnes oslava módy a obchodu.

Nejoblíbenější festival ve Spojených státech Coachella udává každý rok festivalové módní trendy. Okamžitě začaly vycházet statistiky nejoblíbenějších kousků, co měla která hvězda na sobě a co v žádném případě nesmí chybět ve vašem šatníku.

Nepostradatelný je denim ve všech podobách! Nejoblíbenější kousky z tohoto evergreen materiálu byly letos šortky s poklopcem na knoflíčky nebo skinny džíny. A samozřejmě nesmrtelné džínové bundy. Tyto kousky pak už jen doplňte jednoduchým tričkem nebo tílkem. Oblíbené jsou retro motivy a vtipné nápisy.

festivalova moda levis

Znáte trik, jak odhalit ramena v košili nebo džisce? Zapněte bundu asi do půlky, stáhněte z ramen a rukávy zavažte pod prsy. Přes den sexy, večer zahřeje!

Zapojte do oblékání kreativitu a um, třeba nášivkou, výšivkou nebo cvočky, špendlíky a plackami. Různé ozdoby a DIY vylepšení oblečení letos opravdu frčí! Vsaďte na originalitu a buďte jedineční. Vytvořte si unikátní styl. Inspirovat se můžete Třeba Solace Knowles, divokou Poppy Delevingne nebo romantickým stylem Jamie Chung.

Levis moda

Už víte, v čem letos vyrazíte na festival vy? Ať vyrazíte v čemkoliv, nezapomeňte se na pohodlí a vlastní kreativitu, která je a bude trendy vždy.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit